Movies
Ratings
116
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.0
The MedallionRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Kiss of the DragonRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.5