Titles you rated
The PiratesRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 4.0