Titles you rated
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
The ShallowsRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
The WitnessRated ★ 1.5
RampantRated ★ 2.0
BatmanRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5