Movies
Ratings
112
ContactRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 1.0
Petty RomanceRated ★ 4.5
Midnight FMRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0