Titles you rated
TranscendenceRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
FrankRated ★ 0.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Very Good GirlsRated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.5