Movies
Ratings
407- She s On DutyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0