Movies
Ratings
1074
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Human, Space, Time and HumanRated ★ 1.5
CobwebRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Jung_eRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
RanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5