Movies
Ratings
100
The Parent TrapRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 0.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 0.5
MontageRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0