Movies
Ratings
41
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
MasterRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0