Titles you rated
OldboyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5