Movies
Ratings
153
Ant-ManRated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 1.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 1.0
InfernoRated ★ 1.5
High School MusicalRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 1.0
The Butterfly EffectRated ★ 0.5
127 HoursRated ★ 2.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 0.5
The NotebookRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 1.0
The Age of ShadowsRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 0.5