Titles you rated
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Taxi 4Rated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0