Titles you rated
R-PointRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0