Movies
Ratings
50
Minority ReportRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0