Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.5
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0