Titles you rated
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0