Titles you rated
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5