Movies
Ratings
62
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0