Movies
Ratings
105
Sister ActRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0