Movies
Ratings
255
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Little Black DressRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0