Titles you rated
The MercilessRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Legends of the Condor Heroes: The GallantsRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 0.5
No Longer HeroineRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
The PurgeRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.5
GintamaRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5