Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0
DevotionRated ★ 3.0
Heart of StoneRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5