Titles you rated
A Lot Like LoveRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0