Movies
Ratings
148
Steel RainRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 1.0
The InternRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
The Good DinosaurRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5