Movies
Ratings
288
NopeRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
RomaRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0