Titles you rated
The Constant GardenerRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
CarlosRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 4.0