Movies
Ratings
317
Cold EyesRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 1.0
Fists of LegendRated ★ 0.5
The Yellow SeaRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 1.5
TakenRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
PunchRated ★ 2.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0