Titles you rated
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0