Movies
Ratings
18
My Scary GirlRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0