Movies
Ratings
22
The MatrixRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0