Movies
Ratings
544
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
SwordfishRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0