Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 5.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
The NegotiationRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.0