Movies
Ratings
12
AcceptedRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0