Movies
Ratings
478
The 40-Year-Old VirginRated ★ 2.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 2.0
SingRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Armageddon TimeRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 3.0
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
I WishRated ★ 5.0
Tale of CinemaRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 3.5
AliensRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.0
AlienRated ★ 3.0