Movies
Ratings
66
OrphanRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 5.0