Movies
Ratings
159
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
RushRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5