Titles you rated
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
FriendRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0