Movies
Ratings
80
Be Kind RewindRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 5.0
OseamRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
PsychoRated ★ 5.0
The UninvitedRated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 5.0
FargoRated ★ 5.0
AntzRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
An American CrimeRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0