Movies
Ratings
158
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0