Movies
Ratings
894
BugoniaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 2.0
HereRated ★ 4.0
FerrariRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.5