Titles you rated
Sing StreetRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Time MachineRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 5.0