Movies
Ratings
35
Swing GirlsRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Stranger Than FictionRated ★ 1.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
...ingRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
CubeRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0