Titles you rated
Final DestinationRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 1.0
CloverfieldRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
May 18Rated ★ 1.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0