Movies
Ratings
299
A Brand New LifeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Elephant SongRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5