Movies
Ratings
492
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 3.5
Rocky IIRated ★ 3.5
Re-encounterRated ★ 3.5
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.0
DisconnectRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.0
Action BoysRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0- 흙꼭두장군Rated ★ 3.0
RockyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5