Titles you rated
ZodiacRated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
The World's EndRated ★ 5.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
Wild Wild WestRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 5.0