Movies
Ratings
12
Love LetterRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0