Titles you rated
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.0
The Scorpion KingRated ★ 4.0
A Wonderful MomentRated ★ 4.5