Movies
Ratings
20
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0