Movies
Ratings
465
Legends of the FallRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 5.0
Point BreakRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 5.0
HitchRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
The Great DictatorRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Marley & MeRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 5.0